Jak nasze cialo korzysta na Tai Chi Chuan

Jak nasze cialo korzysta na Tai Chi Chuan Ilość odpadów, choroby, nadużycia zwierząt, uszkodzenia naszego zdrowia i środowiska stworzonego przez obecność fermach sam powinien być wystarczający, aby sprawić, że większość obywateli wstać http://pirox.pl i doprowadzić do buntu.

„Szkody dla środowiska powodowane przez rolnictwo przemysłowe kosztuje USA ponad $ 34.7 miliardów lat.”, Agencja Ochrony Środowiska

montaż mebli gdańsk

Ponieważ kultura naszego społeczeństwa jest tak przywiązany do spożywania, zmiana poglądów i przyzwyczajeń nie jest łatwa rzecz do zrobienia. Ale pęd już się rozpoczęła. Rozejrzyj się w społecznościach lokalnych gazetach, księgarniach, sklepach ze zdrową żywnością, jak i online. Będziesz zdziwiony, aby dowiedzieć się, że można znaleźć grupy ludzi w rzecznictwa czyszczenia aktualnych praktyk rolniczych oraz dokonywania zmian w wielu różnych miejscach.

To nie jest zbyt trudne, aby znaleźć dokumentację szczegółowo uszkodzenia naszej planety z istnienia gospodarstw handlowych lub fabrycznych. Jak zamożność wzrosła w społeczności, więc nie popyt na coraz więcej produktów – w tym mięsa. Do produkcji tego straszliwie zmutowany produkt spożywczy, mamy zniszczone miliony akrów deszczem lasów i innych cennych gruntów, zwiększenie wzrostu soi, kukurydzy i zboża, aby mieć wystarczającą ilość paszy dla zwierząt, zwiększoną konsumpcję ropy do transportu zarówno pasza dla zwierząt i mięsa, przyczynił się do światowej emisji gazów cieplarnianych w sposób znaczący i spowodował rozwój super-bakterii i innych szczepów opornych narkotyków choroby z powodu brudnych warunkach w zakładach, które zarządzają ciąg dalszy dawek antybiotyków i innych leków.

Kwestia tego, co jest podawane zwierzętom hodowlanym ma krytyczne znaczenie. Bydła, nie są przeznaczone do spożycia zbóż, soi i kukurydzy. Zwierzęta te są przeznaczone do jedzenia trawy – i to jest zdecydowanie zbyt często wyjątkiem niż regułą.

– autor artykułu