Tai Chi Chuan a mlody wyglad

Tai Chi Chuan a mlody wyglad

Tai Chi Chuan a mlody wyglad

"Chcesz wyglądać młodziej !!!" Wystarczy poświęcić 10 minut na dobę i można cofnąć zegar 10 lat w 15 dni. Nowa mantra piękno, które podjęła większość naszych młodych kobiet 40+ szturmem jest zabieg przeciwzmarszczkowy.

Starzenie się jest nieodwracalne procesem ciągłym. Wraz z upływem czasu skóra stopniowo traci swoją elastyczność wynikającą się kurze łapki, zmarszczki i plamy starcze. Jako jeden przekracza 30 roku życia, skóra staje się cieńsza i jest w stanie utrzymać dostateczną ilość wilgoci, aby utrzymać ten czarujący blask.

skóra starzeje się znacznie bardziej szybsze, gdzie doszło do ekspozycji na słońce, co prowadzi do zmarszczek. Te obejmują przede wszystkim twarz, szyja, grzbiety rąk, a wierzchołki przedramionach.

Zmarszczki są zazwyczaj dwa rodzaje - zmarszczek powierzchniowych i głębokich bruzd.

Co powoduje zmarszczki?

Z biegiem czasu, skóry właściwej w skórze traci kolagen (białko) i elastyny ??(włókna, które zapewniają elastyczność do skóry), dzięki czemu skóra staje się cieńsza i ma problemy z uzyskaniem wystarczająco dużo wilgoci do naskórka. Tłuszcz w warstwie podskórnej, która daje skórze mięsiste wygląd również zaczyna znikać, naskórek zaczyna się sag, a zmarszczki formy.

Czynniki, które promują tworzenie się zmarszczek obejmują:

1) papierosów i alkoholizm

2) Światło skórki ludzi, ponieważ są one bardziej podatne na uszkodzenia niedz .

3) Dziedziczność

4) Odzież - mniejszego nasłonecznienia, mniejsze prawdopodobieństwo zmarszczek. (Czapki, długie rękawy itp)

5) zawód - zawód na zewnątrz prowadzi do wczesnych zmarszczek

Wygładzanie zmarszczek -

Dobrą wiadomością jest to, że wczesna profilaktyka i leczenie może utrzymać zmarszczki na dystans. Anti-aging do pielęgnacji skóry stał się na wiele milionów dolarów przemysłu.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *